Obsługa firm

Obsługa firm z sektora budowlanego , metalowego, metarulgicznego i transportowego.

W ramach naszej oferty:

  • realizujemy zlecenia i kontrakty naszych klientów wg ich indywidualnych potrzeb
  • delegujemy naszych pracowników do pracy w kraju i za granicę w celu realizacji kontraktów (organizujemy im wyjazd i powrót do kraju)

Jest to doskonałe rozwiązane dla Firm, które chcą ograniczyć koszty stałe związane z zatrudnieniem oraz dostosować jego poziom do aktualnych potrzeb organizacji. Rozwiązanie takie daje możliwość sezonowego zwiększania personelu, szybką realizacje dodatkowych zleceń, oraz gwarantuje:

NIŻSZE KOSZTY

Współpraca z nami pozwala naszym Klientom na wprowadzanie znaczne oszczędności  w firmowych budżetach. Firmy ograniczają koszty związane z rekrutacją, selekcją, obsługą administracyjną, księgową i kadrową jak również koszty związane z koniecznością utrzymania bądź tworzenia nowych stanowisk pracy.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi Klienci mają możliwość sprawdzenia umiejętności naszej kadry, mogą również w krótkim czasie zastąpić pracowników, którzy nie spełnili ich oczekiwań. Dzięki temu nasi Klienci są doskonale chronieni przed ryzykiem podjęcia błędnych decyzji rekrutacyjnych.

BŁYSKAWICZNA REAKCJA

Jest również świetny sposób na elastyczne uzupełnienie załogi pracowniczej. Dzięki możliwości błyskawicznego i swobodnego zwiększania lub ograniczania zapotrzebowania na dodatkową kadrę, nasi Klienci doskonale radzą sobie z sezonowością, okresowymi wzrostami zamówień oraz nagłą absencją pracowników.

Zapraszamy do współpracy.